Back Top články Ostatné

Ostatné

Najlacnejšie zimné pneumatiky

  • PDF

Lacné pneumatiky

Najlacnejšie pneumatiky popredných svetových značiek a k tomu kvalitné hliníkové disky za super ceny, to je ponuka internetového obchodu www.PreAuto.sk. Letné aj zimné pneumatiky, alu disky a ďaľšia autovýbava od popredných výrobcov s plnou zárukou na dobierku. Predaj pneumatík online s poradenstvom emailom, cez icq aj telefonicky. Široký výber značiek ako Barum, Continental, Dunlop, Goodyear, matador a Michelin – pneumatiky z ktorých si určite vyberiete. Najlacnejšie pneumatiky od renomovaných výrobcov tvoria podstatnú časť ponuky eshopu – letné aj zimné pneumatiky za super ceny, s dodaním na dobierku a samozrejme s plnou zárukou. Predaj pneu s poradenstvom - nie je vždy ľahké kúpiť správne pneumatiky preto je k dispozícii zákaznícka podpora cez icq, emailom aj telefonicky. lacné pneumatiky

Výmena zimných pneumatík za letné:

Ak ste ešte pneumatiky nevymenili, je najvyšší čas. Všeobecne platí že ak sa priemerná teplota na jar tri dni po sebe vyšplhá nad 7 stupňov, je možné pouvažovať nad výmenou zimných za letné pneumatiky. Zimné pneumatiky sa pri vyšších teplotách nadmerne opotrebujú, okrem toho v letných horúčavách na suchej vozovke majú letné pneumatiky lepšie jazdné vlastnosti. Dodržiavanie sezónnosti pneumatík predchádza zbytočným nehodám.

Hliníkové disky a predaj pneu

Hliníkové disky zmenia dizajn akéhokoľvek auta na nepoznanie. Dizajnové vylepšenie vozidla je však len jedna z výhod hliníkových diskov oproti bežným plechovým diskom. Hliníkové disky sú pevnejšie a ľahšie čo priaznivo ovplyvňuje jazdné vlastnosti vozidla. K brzdám sa dostáva viac vzduchu ako pri plechových diskoch čím sa zlepšuje ich chladenie. Aj medzi disky na auto už prenikli nanotechnológie ktoré pomáhajú udržať povrch diskov v čistote. Hliníkové disky resp. alu disky majú oproti klasickým plechovým diskom nesporné výhody. Hliníkové disky sú nielen dizajnovo krajšie a nehrdzavejú, ale tiež prispievajú k lepšiemu chladeniu bŕzd a sú omnoho ľahšie a pevnejšie čo prispieva k lepším jazdným vlastnostiam vozidla. Hliníkové disky a kvalitné pneumatiky na stránkach eshopu PreAuto sk dopĺňajú ďaľšie autodoplnky a príslušenstvo – puklice, strešné boxy, autosedačky, navigácia a iné špecialitky pre motoristov. Internetový obchod PreAuto sk ponúka nielen kvalitné hliníkové disky, ale aj ďaľši auto moto sortiment.

Kedy vymeniť zimné pneumatiky za letné?

Nezáleží to na dátume v kalendári, ale na vonkajšej teplote. Na jar keď tri dni po sebe teplota presiahne 7 stupňov Celzia a neplánujete cestu napríklad do Tatier kde ešte vždy môže byť sneh, je vhodné vymeniť zimné pneumatiky za letné. Letné pneumatiky dodajú vozidlu vo vyššíchletných teplotách omnoho lepšie jazdné vlastnosti ako zimné pneumatiky ktoré sú technologicky predurčené do snehu, blata a teplôt pod 7 stupňov.

Poker Online – Ako to funguje?

  • PDF

Za základné otázky, ktoré by sme si mali objasniť, považujem tieto:

Poker ako taký a hlavne pokrová varianta Texas Holdem poker zažíva na Slovensku v poslednej dobe neuveriteľný rozmach a popularitu. Hlavne online poker na internete je veľmi obľúbený medzi každou generáciou. Určite tomu napomáha aj fakt, že sa dá hrať aj poker zadarmo na internete a niekedy aj naživo. Každý hráč by si mal samozrejme dopredu naštudovať pravidlá pokru. Poker pravidlá pre rôzne varianty ako napríklad Texas Holdem alebo Omaha sa dosť líšia a preto treba každej poker variante venovať dostatok času.

Pokerstars


Vždy sa treba dôkladne venovať aj výberu online poker herne. Jednoznačná jednotka medzi všetkými online herňami na celom svete a už dlhé roky je herňa Pokerstars. Táto herňa sa môže pochváliť stovkami tisíc hráčov, ktorí sú online 24h denne a 365 dní do roka. Pokerstars online herňa je aj lídrom na poli bezpečnosti. Je to jednoznačne najbezpečnejšia herňa na svete a so skvelou podporou pre hráčov. Nie je žiadnou výnimkou, že ak hráč napíše email na podporu s nejakou otázkou, tak odpoveď veľakrát dostane aj do pár minút.

Ako funguje poker online herňa?

Na akom princípe zarába?:

Online pokrová herňa funguje úplne rovnako ako kamenná pokrová herňa alebo kasíno. V pozadí takejto internetovej poker herne teda pracuje tím ľudí, ktorý sa musí postarať napríklad o funkčnosť a správu hardvéru (na ktorom beží ich "služba"), tak o softvérovú výbavu (vytvorenie / získanie aplikácie, grafické prostredie, aktualizácie, ladenie, .. .), marketing (reklama / získavanie nových zákazníkov) alebo o "support" (ľudia spravujúci komunikáciu s hráčom - telefonistky, manageri affiliate programov atď). Tieto činnosti samozrejme niečo stoja a je potrebné ich zaplatiť (nájom priestorov / servera, výplaty, ...). Jednoducho povedané, takáto online herňa pracuje na rovnakom princípe, ako ktorákoľvek iná firma a jej hlavným cieľom je zisk.

Akým spôsobom daná herňa získava od hráčov (klientov) peniaze?


Rovnako ako u svojich kamenných bratov poker kluby si aj poker online herňa vyberá za sprostredkovanie hry svojim klientom takzvaný rake alebo poplatok. Tento poplatok sa pohybuje od 0,05 $ do 3 $ (väčšinou) a zodpovedá približne 3-5% (podľa herne) konečného potu. Pre príklad, keď bude konečný pot 5 $, herňa si z neho vezme cca 0.2 $. Treba podotknúť, že nie z každého potu si herňa berie rake. Len z tých, ktoré prekročia stanovenú hodnotu potu (väčšinou je to 1 $ v pote = 0,05 rake). Takáto Handa sa potom nazýva "rake hand", čo je dôležitý pojem, z ktorého sa vypočitáva bájny "rakeback"

Čo je rakeback?


Všeobecne povedané, je to suma, ktorý je Vám vrátená z peňazí, ktoré vám boli odobraté herňou ako poplatok / rake. Táto suma sa podľa nastavenia herní pohybuje od 0% až do cca 60%. Rôzne herne majú rôzne systémy návratného "Rakeback".

Možno sa tak trochu čudujete, ako je možné, že daná herňa môže dávať toľko prostriedkov späť hráčom a pritom si evidentne asi "nežijú" tak zle (prečo by to inak asi robili?). Odpoveď je jednoduchá. Stále sa im to oplatí.

Mimochodom, dnešný trh, už je doslova zahltený rôznymi herňami, ktoré prinášajú nové poker strátégie a ďalšie nové poker herne pribúdajú ako huby po daždi a len ťažko sa dá odhadnúť, či je pre nováčikov na trhu všetko tak ružové, ako to muselo byť spočiatku (predovšetkým pre tie firmy, ktorý nemajú zázemie v iných stávkových činnostiach). Aj napriek tomu si dovoľujem tvrdiť, že trh v Európe ešte nie je nasýtený a máme sa do budúcnosti na čo tešiť.

Čo / kto je to Affiliate?


Jednoducho povedané si pod pojmom "Affiliate" môžeme predstaviť osobu (niekedy aj viac osôb), ktorý pomáha získavať pokerovým herniam nových zákazníkov. Za to, že im takýchto zákazníkov pomáha získavať, dostáva od herní províziu (ktorá sa rovná časti z peňazí, ktorý pre ne daný hráč pomohol vytvoriť). Každý affiliate dostane od herne identifikačný kód, ktorým herňa identifikuje, kým bol nový hráč "získaný" a komu má teda vyplatiť primeranú províziu. Asi vás zaujíma, čo konkrétne z toho taký Affiliate má? Existujú 2 formy "poďakovania" herní voči affiliatovi, ktorý im pomáha získavať nových zákazníkov, čím sa prakticky dá považovať za ich "zamestnanca": 1) Prvý z nich je taká, že za každého nového zákazníka, dostane affiliate určitú pevne danú sumu, ktorá je mu jednorazovo vyplatená daný mesiac. 2) Druhá odmena je iného rázu. Každý zákazník, ktorý hrá poker generuje ako sme si povedali určitý "poplatok / rake". A práve časť z tohto poplatku (o ktorú zákazník príde tak ako tak) sa vyplatí práve affiliatovi (na úkor zisku herne). Odmena sa pohybuje v závislosti od nastavenia danej herne zhruba od 20% do 40%. Pričom platí znova úmera: Čím viac poplatku tvoji hráči vygenerujú, tým väčšie percento dostaneš. Zhrnutie: Či chceme alebo nie, internetový poker je biznis ako každý iný. O peniaze ide až v prvom rade a ak si chceme vysvetliť funkciu herne na najvyššom leveli, musíme tak k nemu chtiac nechtiac pristupovať. Každá firma, ktorý chce byť dnes úspešná, musí byť vidieť a "počuť". Bonusy a affiliate programy sú skvelou pomôckou na dosiahnutie týchto cieľov a do budúcnosti si na ne budeme musieť zvyknúť, pretože je to trend, ktorý začína využívať čoraz viac biznisu. To či budete pri hraní pokru online myslieť primárne na peniaze alebo zábavu či čokoľvek iného je ale samozrejme len vaša vec.