Back Top články Ostatné Najlacnejšie zimné pneumatiky

Najlacnejšie zimné pneumatiky

  • PDF

Lacné pneumatiky

Najlacnejšie pneumatiky popredných svetových značiek a k tomu kvalitné hliníkové disky za super ceny, to je ponuka internetového obchodu www.PreAuto.sk. Letné aj zimné pneumatiky, alu disky a ďaľšia autovýbava od popredných výrobcov s plnou zárukou na dobierku. Predaj pneumatík online s poradenstvom emailom, cez icq aj telefonicky. Široký výber značiek ako Barum, Continental, Dunlop, Goodyear, matador a Michelin – pneumatiky z ktorých si určite vyberiete. Najlacnejšie pneumatiky od renomovaných výrobcov tvoria podstatnú časť ponuky eshopu – letné aj zimné pneumatiky za super ceny, s dodaním na dobierku a samozrejme s plnou zárukou. Predaj pneu s poradenstvom - nie je vždy ľahké kúpiť správne pneumatiky preto je k dispozícii zákaznícka podpora cez icq, emailom aj telefonicky. lacné pneumatiky

Výmena zimných pneumatík za letné:

Ak ste ešte pneumatiky nevymenili, je najvyšší čas. Všeobecne platí že ak sa priemerná teplota na jar tri dni po sebe vyšplhá nad 7 stupňov, je možné pouvažovať nad výmenou zimných za letné pneumatiky. Zimné pneumatiky sa pri vyšších teplotách nadmerne opotrebujú, okrem toho v letných horúčavách na suchej vozovke majú letné pneumatiky lepšie jazdné vlastnosti. Dodržiavanie sezónnosti pneumatík predchádza zbytočným nehodám.

Hliníkové disky a predaj pneu

Hliníkové disky zmenia dizajn akéhokoľvek auta na nepoznanie. Dizajnové vylepšenie vozidla je však len jedna z výhod hliníkových diskov oproti bežným plechovým diskom. Hliníkové disky sú pevnejšie a ľahšie čo priaznivo ovplyvňuje jazdné vlastnosti vozidla. K brzdám sa dostáva viac vzduchu ako pri plechových diskoch čím sa zlepšuje ich chladenie. Aj medzi disky na auto už prenikli nanotechnológie ktoré pomáhajú udržať povrch diskov v čistote. Hliníkové disky resp. alu disky majú oproti klasickým plechovým diskom nesporné výhody. Hliníkové disky sú nielen dizajnovo krajšie a nehrdzavejú, ale tiež prispievajú k lepšiemu chladeniu bŕzd a sú omnoho ľahšie a pevnejšie čo prispieva k lepším jazdným vlastnostiam vozidla. Hliníkové disky a kvalitné pneumatiky na stránkach eshopu PreAuto sk dopĺňajú ďaľšie autodoplnky a príslušenstvo – puklice, strešné boxy, autosedačky, navigácia a iné špecialitky pre motoristov. Internetový obchod PreAuto sk ponúka nielen kvalitné hliníkové disky, ale aj ďaľši auto moto sortiment.

Kedy vymeniť zimné pneumatiky za letné?

Nezáleží to na dátume v kalendári, ale na vonkajšej teplote. Na jar keď tri dni po sebe teplota presiahne 7 stupňov Celzia a neplánujete cestu napríklad do Tatier kde ešte vždy môže byť sneh, je vhodné vymeniť zimné pneumatiky za letné. Letné pneumatiky dodajú vozidlu vo vyššíchletných teplotách omnoho lepšie jazdné vlastnosti ako zimné pneumatiky ktoré sú technologicky predurčené do snehu, blata a teplôt pod 7 stupňov.